Giyimde 3 Taksit Senin!

29 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında 200 TL ve üzeri giyim alışverişlerini kredi kartınla yap, vade farksız 3 taksit fırsatını kaçırma!
  • Kampanya 29 Ağustos 2019 – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan Sağlam Kart, Sale Plus, Seyyah Kart, Özel Bankacılık Kredi kartı ile yapılacak 200 TL üzeri yurtiçi giyim alışverişleri dahildir.
  • Vade farksız 3 taksit fırsatından faydalanabilmek için işlem yapılmadan önce ONAY GIYIM yazıp 2848’e sms gönderilmesi gerekmekte olup, sms gönderilmeden yapılan işlemler sonradan taksitlendirilmeyecektir.
  • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalar, toptancı niteliğindeki iş yerleri ve MCC kodu giyim sektörü dışında tanımlanmış iş yerleri kampanya kapsamında değildir.
  • Müşterinin tanımlı taksit sayısına bakılmaksızın kampanyalı işlemlerine 3 taksit uygulanacaktır.

Senin Bankanlı Ol

+90(5
Bankanız Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.’ne bildirdiğim/bildireceğim faks, telefon, e-posta vs. gibi bütün iletişim araçlarıma Bankaca her türlü ticari elektronik iletinin gönderilmesini ve bu iletilerin gönderilebilmesi amacıyla sınırlı olmak üzere, gerekmesi halinde kişisel verilerimin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında işlenmesini 6563 sayılı Kanun ve ilgili mevzuata uygun olarak onayım/onayımız bulunmaktadır.