GittiGidiyor'da Anında 25 TL İndirim!

Kampanya, 01.02.2016 -01.03.2016 tarihleri arasında www.gittigidiyor.com adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

BKM Express kullanılarak tek seferde 250 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 25 TL indirim verilecektir.

Katılımcı, BKM Express ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında indirimi görüntüleyecek ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır.

Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında ödemesini gerçekleştiren ilk 16.000 katılımcı faydalanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşılması halinde kampanya otomatik olarak durdurulacaktır.

GittiGidiyor üyesi, Kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. GittiGidiyor üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.

Kampanyadan faydalanabilmek için GittiGidiyor ve BKM Ekspress üyesi olmak gerekmektedir.

GittiGidiyor’a kayıtlı kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya, hediye çeki , emlak, altın, ziynet, mücevher, takı, saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorilerindeki ürünlerde geçerli değildir.

Kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyaları hariç GittiGidiyor’un diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Kampanya GittiGidiyor’un mobil uygulamalarında geçerli değildir.

BKM ve GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Giyim Alışverişlerinde %10 İade! BiTaksi ile Yolculuklar 25 TL Kazandırıyor!