Güvenli Bir Biçimde Tatil Yapmak İsteyenler İçin Destinasyon Önerileri

29 Eylül 2020

Bayram izinlerinde, yaz ve kış tatillerinde kalabalıklardan kaçmayı seviyor musun? Koronavirüs pandemisi sebebiyle toplumdan ayrı, gözlerden uzakta bir tatil anlayışını mı benimsiyorsun? Peki, ailenle ya da tek başına, insanlardan uzak bir tatili nasıl yapacağını biliyor musun? Dilersen kişisel tatillerini Türkiye'nin en sessiz ve sakin noktalarında geçiren Emir'e kulak verebilir, onun tatil planları sayesinde hayallerindeki tatili kolayca gerçekleştirebilirsin.

Bungalow Fırsatlarını Yakala

Tatil demek, pek çok kişi için pahalı oteller ve kalabalık plajlar anlamına geliyor. Oysa Emir, otelde kalmadan da son derece keyifli tatiller gerçekleştirebiliyor. Emir'in pandemi sebebiyle sosyal mesafesini koruyarak tatil yapabilmesini sağlayan imkânlar arasında bungalow çeşitleri de yer alıyor. Ormanlık arazilere kurulan işletmeler tarafından konuklara sunulan ahşap kulübelerden oluşan bungalow çeşitleri, Emir'in hem güvenli hem de keyifli bir şekilde tatil yapabilmesini sağlıyor. İstersen sen de dağlık arazilerde, yaylalarda ya da deniz kenarlarında kurulan tesislerdeki bungalow seçeneklerini tercih edebilir, böylece benzersiz bir tatil yapabilirsin. Bungalow konforu sayesinde hem doğayla iç içe olmanın tadını çıkarabilir ve sağlıklı yaşam için önemli bir adım atabilir, hem de güvende kalabilirsin. Bungalow tatilinde doğa içinde bir ev hayatı yaşayabilme şansın bulunduğu için, #evdekal çağrılarına da rahatça uyabilirsin. Birbirinden etkileyici bungalow tesislerini ise İstanbul Şile'de, Trabzon Maçka'da, Ankara Kızılcahamam'da ve Antalya Kabak Koyu'nda bulabilirsin.

Kamp Tatilinin Tadını Çıkar

Tatile çıkarken aynı zamanda tasarruf yapmak, ucuz ve eğlenceli bir tatil sayesinde para biriktirmek ister misin? O zaman kamp tatili tam sana göre! Sıkı bir doğa ve çevre dostu olan Emir, her yıl düzenli olarak kamp tatiline çıkıyor ve bu sayede hem doğayla bütünleşirken hem de insanlardan uzak, kusursuz bir tatil yapma fırsatı yakalıyor. Tamamen doğa içinde gerçekleşen kamp tatilleri, sağlıklı beslenme ve spor konusunda da Emir'e büyük bir avantaj ve kolaylık sağlıyor. Keyif içinde tatil yapmak istiyorsan, sen de kamp seçeneklerini tercih edebilirsin. Kamp sayesinde tatile para harcamaktan kurtulabilir, artırdığın paralarla birikim ve yatırım yapabilirsin. Hatta dijital bankacılık işlemleri sayesinde paranı daha tatildeyken altın, döviz ve borsa işlemlerinde değerlendirebilir ve harcarken kazanmanın keyfini yaşayabilirsin. Bu sayede ev ekonomisi açısından büyük bir avantaj yakalayabilir; ödemeler, hobiler, ihtiyaçlar ve masraflar konusunda rahat bir nefes alabilirsin. Artırdığın paralarla dilediğince alışveriş yapabilir; araba yakıt giderlerini ve eğitim harcamalarını rahatça karşılayabilirsin. Dört mevsim boyunca kamp yapabileceğin alanların başında ise İstanbul Ağva, Tekirdağ Uçmakdere, İzmir Narlıdere, Çanakkale Assos ve Konya Meram geliyor. 

Butik Otellerle Güvende Kal

Büyük oteller sana göre kalabalık olabilir, üstelik sağlık açısından da endişeler taşıyor olabilirsin. Bu durum, seyahat edemeyeceğin ve mevsimler boyunca tatilsiz kalacağın anlamına gelmiyor. Tatil konusunda tam bir uzman olan Emir, butik oteller sayesinde hayallerindeki tatilleri kolayca gerçekleştirebiliyor. Sana sakin, sessiz ve huzurlu bir tatil sunan butik oteller, temiz yapılarıyla da öne çıkıyor. Sen de tatilini butik otellerde geçirerek çevredeki müze ve ören yerlerini gezebilir, güvenli bir şekilde denize girebilirsin. Dilersen otelinin bahçesinde bilgisayarını açıp online kurslar ve online aktiviteler arasında turlayabilir, dilersen butik otelinin renkli odasında fitness ve pilates programları uygulayabilirsin. Benzersiz bir butik otel tatilini çocuklarına karne hediyesi olarak da sunabilir ve hayat boyu hatırlanacak anılar edinebilirsin. Butik otellerin pek çoğunda internet hizmeti bulunduğu için işlerini de otelden yürütebilirsin. Finansal okuryazarlık seviyene ve ekonomi bilgine göre dijital banka uygulamalarından hesap açma adımlarını izleyerek yeni yatırımlar yapabilir, online alışveriş işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsin. Birbirinden renkli ve sakin butik otel çeşitlerini ise Tekirdağ Şarköy'de, Antalya Kemer'de, Bolu Abant'ta, Muğla Datça'da, İzmir Foça'da ve Aydın Didim'de kolayca bulabilirsin.