Yıldızlı Bi' Dünya

Çok Senin Bankanlı ol, her ay sürpriz hediyeler ve avantajlar Senin olsun! Nasıl mı?

Nedir bu Yıldızlar?

 • Senin Bankan Yıldızlar sayesinde her ay farklı bir avantaj kazanırsın. Bunu yaparken, bir önceki ay Senin Bankan'ı ne sıklıkla ve ne kadar kullandığına bağlı olarak "Senin Bankanlı"yken "Çok Senin Bankanlı" olabilirsin.
 • "Çok Senin Bankanlı" olmak demek avantaj demek! Örneğin “Çok Senin Bankanlı” olduğun ay debit kartın ile yapacağın 50 TL ve üzeri ilk alışverişine 10TL indirim gibi, bir avantaj kazanırsın. 😎
 • “Çok Senin Bankanlı” olup olmadığın topladığın yıldız sayısı belirler. Bir ay boyunca yapacağın işlemlerde 20 ve üzeri yıldız toplarsan "Çok Senin Bankanlı" olurken; topladığın yıldız sayısı 20'nin altında ise "Senin Bankanlı" olursun. 😊
 • Senin Bankan’da yıldız yağmuru her ay yeniden başlar. Böylelikle "Senin Bankanlı" olsan bile bir sonraki ay "Çok Senin Bankanlı" olma fırsatın her zaman olur. Senin Bankanlı olduğun sürece de Senin Bankan'ın bugüne kadar sunduğu tüm fırsatlardan faydalanmaya devam edersin. 👍

Nasıl Yıldız kazanırsın?

 • Senin Bankan’ı kullanırken 4 farklı işlemden yıldız kazanabilirsin. Bunlar:

  • Debit Kart ile Alışveriş: Bir takvim ayı boyunca yaptığın alışveriş sayısı 10’un altında ise 5 yıldız; 10 ve 10’un üzerinde ise 10 yıldız kazanırsın.

  • QR Kod ile ATM'den Para Çekme: Bir takvim ayı boyunca Senin Bankan Mobil Uygulama'daki QR Kod ile Kuveyt Türk ATM'sinden yaptığın para çekme işlemi ile 5 yıldız kazanırsın.

   *QR kod ile ATM'den para çekme işlemlerinden kazanılacak maximum toplam yıldız sayısı 5'tir.
  • Para Transferi: Bir takvim ayı boyunca Senin Bankan Mobil Uygulama üzerinden yaptığın para transferi (EFT ya da Yurtiçi Havale) ile 5 yıldız kazanırsın.

   *Eft -Havale işlemlerinden kazanılacak maximum toplam yıldız sayısı 5'tir.
  • Fatura Talimat: Bir takvim ayı boyunca Senin Bankan'dan otomatik talimata bağlı ödenen fatura sayısı 3 ve altında ise 10 yıldız; 4 ve üzerinde ise 15 yıldız kazanırsın.

Senin Bankanlı Ol

+90(5
Bankanız Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.’ne bildirdiğim/bildireceğim faks, telefon, e-posta vs. gibi bütün iletişim araçlarıma Bankaca her türlü ticari elektronik iletinin gönderilmesini ve bu iletilerin gönderilebilmesi amacıyla sınırlı olmak üzere, gerekmesi halinde kişisel verilerimin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında işlenmesini 6563 sayılı Kanun ve ilgili mevzuata uygun olarak onayım/onayımız bulunmaktadır.