Kolay, Sade, Dijital Bankacılığa Geç!

Kuveyt Türk Mobil ile bankacılık işlemlerini dilediğin her yerde, masrafsız ve kolayca yapma imkanı Senin!

Müşteri olmak için hemen Kuveyt Türk Mobil'i indir, görüntülü görüşme ile hesabını aç, Kuveyt Türk'ün avantajlı dünyasına adım at.

Bir markasıdır.
Senin Bankan dünyasında bi’ dolu yatırım fırsatı Senin! İster Yatırım Fonu istersen de Hisse Senedi ile tasarruflarını değerlendirirsin. Üstelik MKK Yatırım Hesabı Açma Ücreti bizden!
Detaylı Bilgi
Senin Bankan dünyasında bi’ dolu yatırım fırsatı Senin! Hemen Senin Bankan Yatırım Hesabı ile Yatırım Fonu alıp satabilir, birikimlerine güvenle değerledirebilirsin.
Detaylı Bilgi
Senin Bankan Cari Hesap’ta bi’ dünya avantaj Senin! Hesabın ile tüm bankacılık işlemlerini dilediğin yerde ve zamanda hiçbir ücret ödemeden yaparsın.
Detaylı Bilgi

Üniversitelilerin dünyası farklı, ihtiyaçları farklı! Senin Bankan dünyası sana özel olmalı dedik ve Senin Bankan Genç dünyasını senin için tasarladık 🤗

Bu dünyada seni ne mi bekliyor? 😉

Detaylı Bilgi
Senin Bankan Altın Hesabı ile parlak bi’ yatırım fırsatı Senin! Küçük büyük fark etmez, birikimlerini güvenli limanda değerlendirirsin.
Detaylı Bilgi
Dijital Katılma Hesabı'nda %0'a varan vergi avantajıyla bi’ dolu kazanç Senin! Az ya da çok fark etmez, tüm birikimlerinle fazla fazla kazanırsın.
Detaylı Bilgi
Senin Bankan Hesap Kart ile bi’ sürü fırsat Senin! Hesabındaki paranı harcarken alışverişinde bol bol altın biriktirir, tüm banka ATM’lerinden ayda 3 defa ücretsiz para çekebilir, sana özel kampanyalar ile sürekli kazanırsın.
Detaylı Bilgi
Senin Bankan ile kıymetli madenlerde bi’ çok yatırım alternatifi Senin! Tasarruflarını gümüş ve platinde alım satım yaparak değerlendirebilirsin.
Detaylı Bilgi
Senin Bankan dünyasında bi’ dolu yatırım fırsatı Senin! Hemen Senin Bankan Yatırım Hesabı aç, Katılım Bankacılığı Prensiplerine uygun hisse senedi alıp sat!
Detaylı Bilgi
Senin Bankan’da Bireysel Emeklilik Sistemi ile güvenli gelecek Senin! Küçük küçük birikimleri emekliliğinde büyük rahatlığa dönüştür.
Detaylı Bilgi
Kolay ve masrafsız fatura ödeme hizmeti Senin!
Elektrik Fatura Ödemeleri Doğalgaz Fatura Ödemeleri GSM Fatura Ödemeleri Bağış Ödemeleri Vergi Ödemeleri ÖSYM Ödemeleri Su Fatura Ödemeleri
Karta bağımlı kalmadan para çekme ve yatırma imkanı Senin!
Senin Bankan Mobil ve İnternet Şube ile bankacılık işlemlerini internetin olduğu her yerde gerçekleştirme imkanı Senin!
Device detection qr code

Kuveyt Türk Mobil'i İndir, Müşteri Ol!

Yapman gereken Kuveyt Türk Mobil Uygulama'yı indirip, "Müşteri Ol" butonuna tıklayarak açılan başvuru formunu doldurmak! Formu doldurduktan sonra başvurun bize hemen ulaşır, temsilci arkadaşımız seninle iletişim kurmak için harekete geçer ve kimlik tespit sürecini tamamlar.İşte bu kadar! Süreç hakkında daha detaylı bilgi için tıkla.

Mobil Şubeyi İndir